0216 526 63 72
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çelik Sınır elemanı

22 Nisan 2018
2 kez görüntülendi
Çelik Sınır elemanı

Çelik Sınır elemanı

Güvenlik her alanda dikkat edilmesi gereken konulardandır. Evde, iş yerinde güvenlik için birçok ürün faydalı ürünler bulunmaktadır. Çelik Sınır elemanı tercih edilen ürünler arasındadır.

Sınır elemanları genellikle özel mülklerde, kaldırımlarda, deniz kenarlarında, parklarda ve iş merkezlerinde kullanılmaktadır.

Bu ürün sayesinde okul, hastane önlerine istenmeyen araç parklarının karşısına da geçmiş olacaksınız. Sınır elemanları bulunduğu caddeye şık bir görüntüde kazandırmaktadır.

Sınır elemanlarının kolay fark edilmesi için genelde 3 sıra reflektif folyo ile kaplanmaktadır. Paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar kullanıma uygun olmaktadır. 10,5 kg ağırlığa sahip sınır elemanlarının çalınma riski yoktur.

Bunun sebebiyse yere monte edilmesidir. Aynı zamanda sınır elemanlarının tepesinde solar led ışıklı olan çeşitleri de mevcuttur.

Sınır elemanları özel malzemelerden üretildiği için alev alma riski de bulunmamaktadır. -40 ile +80 C ye kadar kullanılabilen Çelik Sınır elemanı özel merkezlerde kullanıldığı zaman, bulunduğu şirketin logosunu tepe ve gövde kısmında bulundurabilmektedir. Sınır elemanları alındığı zaman montaj için yanında dübel ve vidalar da gönderilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
çelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalatçelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalat