0216 526 63 72
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çelik konstrüksiyon villa

18 Mayıs 2018
4 kez görüntülendi
Çelik konstrüksiyon villa

Çelik konstrüksiyon villa

çelik konstrüksiyon fiyat listesi, çelik konstrüksiyon m2 fiyatı, çelik konstrüksiyon işçilik fiyatları, çelik konstrüksiyon fiyat hesaplama, çelik ev fiyat listesi

inşaat sektöründe yeterli denetimler sağlanamadığından ayrıca yeterli kalifiye teknik personel bulunamadığından, kurumsal firmaların yaptığı mühendis denetimli konutlar dışında yapılan betonarme yapılarda, inşai kurallar kağıt üzerinde kalmakta sahaya tam olarak aktarılamamaktadır.Denetimsiz , teknik şartlara uymayan yapılar nedeni ile binlerce insan ve evsiz ailesiz kalmaktadır.Hafif çelik yapılar %100 oranında fabrika ortamında üretildiğinden, insan eliyle yapılan hatalar en aza indirgenmiş yapılardır.

Bu özellikleri itibariyle bile hafif çelik yapı sistemleri geleneksel betonarme yapılara nazaran büyük üstünlüklere sahiptir.

Uzun ömürlü, sağlam ve güvenlidirYüksek ses, ısı ve su yalıtımı sağlar.Ön üretimi fabrikada gerçekleştirilen yapım sistemi, hatasız ve hızlı üretime imkan sağlar.Esnekliği ve hafifliği sayesinde daha verimli deprem performansı sağlar.Tasarımda esneklik ve estetik çözümler sunar.Montaj kolaylığı sayesinde inşaat süresini kısaltır.Çevre dostudur.Uygun maliyetlidir.Yapım sistemindeki standardizasyon kalite ve malzeme fiyatlarında istikrar sağlar.Geri dönüşümü en fazla olan yapı malzemelerindendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. serkan dedi ki:

    çelik konstrüksiyon sisteminde çelik konstrüksiyon yapı, çelik konstrüksiyon evler yapımında kömpilesınımı çelikten yapıyorsunuz? bilgi almak ıcın kac saatlerınde uygunsunuz teşekürler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
çelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalatçelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalat