0216 526 63 72
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çelik konstrüksiyon fabrika yapı

22 Nisan 2018
3 kez görüntülendi
Çelik konstrüksiyon fabrika yapı

Çelik konstrüksiyon fabrika yapı

Yaşadığımız yerler kadar, çalıştığımız alanlarda da kendimizi güvende his etmemiz gerekmektedir. Fabrikaların depreme karşı dayanıklı olması önemlidir.

Çelik konstrüksiyon fabrika yapı sayesinde binalar daha dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Fabrika yapımında çelik konstrüksiyon sisteminin kullanılması ağır ve dikkat talep eden iştir.

Bu sebepten çelik konstrüksiyon firması tercih ederken işçilerin tecrübeli olmasına bakılmalıdır. İş tecrübesinden emin olmanın yoluysa firmanın gerekli evrak ve sertifikalara sahip olup olmadığını kontrol etmek gereklidir.Çelik konstrüksiyon fabrika yapı fiyatları

Fabrika yapımında çelik konstrüksiyonların kullanılması için firmanın işçilerini üstün donanımlarla temin etmesi şarttır. Çelik konstrüksiyon fabrika yapımı inşaatında kullanılması için birkaç aşama geçilmelidir.

Öncelikle AutoCad programıyla proje çizimleri yapılmalıdır. Bu sayede projenin maliyeti de hesaplanması ve ne zamana bitmesi de ortaya çıkmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapısının inşa edilmesi için temel atma işlemi gerçekleşmelidir. Temel atma ve düzenleme işleri yapıldıktan sonra çelik konstrüksiyonların oturacağı flanşlar yerleştirilmelidir.

Çelik kolonlarında yerleştirilmesiyle birlikte A çatı adı verilen sistem uygulanmaktadır. Çelik konstrüksiyonların iskeletinin inşası da böylece tamamlanmış olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
çelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalatçelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalat