0216 526 63 72
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petrol depolama tankları

09 Haziran 2018
863 kez görüntülendi
Petrol depolama tankları

Petrol depolama tankları

Her türlü depolama tankı yapılmaktadır.Tank hacimleri 1-50 m3 arasindadir. Tanklar dairesel sekildedir. Projeye uygun olarak istenilen noktadan ve istenilen şekilde giris çikis tanka eklenebilir. Nakliye zorluklarina karsin yerinde montaj yapilabilir. Tanklara bakimi kolaylastiran merdiven ve platform eklenmesi mümkündür.
Metal ürünlere göre yogunlugu yaklasik 8’de 1’i miktarinda oldugundan hafiftir. Nakliyede daha fazla ürün tasinabildiginden maliyetler düser. Iç içe konularak tasimaya elverislidir.

Ürün çevreci özelliktedir. Topragi ve su gibi hayati kaynaklarimizi kirletmez. Geridönüsüm özellikli oldugundan tekrar kullanilabilir. Zararli kimyasal stoklama yapildiktan sonra saglikla ilgili olmayan sahada geridönüsüm ürünü olarak kullanilabilir.

Asit ve baz özelliğindeki kimyasallara dayanımında dikkat edilmesi gereken 3 önemli parametre vardır. Sıcaklık, basınç ve kimyasalin seyreltik veya derişik olmasıdır. Bu degerler tablolarda karşılaştırılarak dayanım konusunda karar verilir.

Hemen bizleri ariyabilirsiniz en uygun fiyatlar en kaliteli mahzemeler ile İstanbulun dört bir yanına hizmet etmekteyiz.Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz .

Uygun ve indirimli fiyatlarımızı kaçırmayın !!!! Bize ulaşmak için 0216 526 63 72

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
çelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalatçelik konstrüksiyon & çelik konstrüksiyon imalat